ECK-NTS103MF
ECK-NTS103MF Panasonic Electronic Components
ECC%2C%20ECK%20%28-A%2C-N%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RDL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RDL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 10000 pF.