ECK-NVS471KB
ECK-NVS471KB Panasonic Electronic Components
ECC%2C%20ECK%20%28-A%2C-N%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 470 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 470 pF.