ECK-NVS472ME
ECK-NVS472ME Panasonic Electronic Components
ECC%2C%20ECK%20%28-A%2C-N%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 4700 pF.