ECK-T3D151KB
ECK-T3D151KB Panasonic Electronic Components
ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 150PF 2KV Y5P SMD
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 150 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 2KV Y5P SMD, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 150 pF.