ECK-TBC102MEM
ECK-TBC102MEM Panasonic Electronic Components
ECC_ECK-THC_FC_BC.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 1000PF 250VAC Y5U SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Safety
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 250VAC Y5U SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Safety, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 1000 pF.