ECK-TFC222MF
ECK-TFC222MF Panasonic Electronic Components
ECC_ECK-THC_FC_BC.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 2200PF 250VAC Y5V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Applications: Safety
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 250VAC Y5V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Applications: Safety, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 2200 pF.