ECK-THC221KB
ECK-THC221KB Panasonic Electronic Components
ECC_ECK-THC_FC_BC.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 220PF 250VAC Y5P 2-SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: Gull Wing
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2-SMD
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.268" L x 0.177" W (6.80mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: Y1
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 250VAC Y5P 2-SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: Gull Wing, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2-SMD, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.268" L x 0.177" W (6.80mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: Y1, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 pF.