Продукція > IGUS > ECLM-16-03
ECLM-16-03
ECLM-16-03 IGUS
igubal_ECLM_EN.pdf EN-Mount_info.pdf igubal_ECLM_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: joint; with flange; Øout: 22mm; Øint: 16mm; iglidur® J
Type of bearing: joint
Version: with flange
Outside diameter: 22mm
Internal diameter: 16mm
Material: iglidur® J
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -30...80°C
Flange diameter: 24mm
Manufacturer series: igubal®
Height: 6mm