ECM100UQ45
ECM100UQ45 XP Power
SF_ECM40.pdf
Виробник: XP Power
Switching Power Supplies PSU,100W,QUAD OUTPUT, OPEN FRAME
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V -5V 80W, Power (Watts): 80W (100W Forced Air), Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Voltage - Output 4: -5V, Number of Outputs: 4, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 10 A, Current - Output 2: 3 A, Current - Output 3: 800 mA, Current - Output 4: 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECM100UQ45 ECM100UQ45 Виробник : XP Power SF_ECM40.pdf Description: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V -5V 80W
Power (Watts): 80W (100W Forced Air)
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Voltage - Output 4: -5V
Number of Outputs: 4
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 10 A
Current - Output 2: 3 A
Current - Output 3: 800 mA
Current - Output 4: 500 mA