ECO-S1CA223CA
ECO-S1CA223CA Panasonic Electronic Components
TS-HA,HB_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 33mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.8 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.37 A @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 33mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.8 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.37 A @ 100 kHz.