Продукція > PANASONIC > ECO-S1CA223EA
ECO-S1CA223EA
ECO-S1CA223EA Panasonic
TS-HA-1197087.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000UF 16V ELEC TSHA
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 33mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.8 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.37 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECO-S1CA223EA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECO-S1CA223EA ECO-S1CA223EA Виробник : Panasonic Electronic Components TS-HA%2CHB_DS.pdf Description: CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 33mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.8 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.37 A @ 100 kHz