ECP-U1E154JB5
ECP-U1E154JB5 Panasonic Electronic Components
ECPU(B).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 25VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Acrylic, Metallized
Voltage Rating - DC: 25V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 25VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Acrylic, Metallized, Voltage Rating - DC: 25V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).