ECPU1E333JB5
Виробник:
0603CBB
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECPU1E333JB5
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 25VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Acrylic, Metallized, Voltage Rating - DC: 25V, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm).
Інші пропозиції ECPU1E333JB5
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| ECP-U1E333JB5 | Виробник : Panasonic Electronic Components |