ECQ-B1H221KF
ECQ-B1H221KF Panasonic Electronic Components
ECQB%28F%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 220PF 10% 50VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 220 pF
Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 220PF 10% 50VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 220 pF, Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm).