ECQ-B2273JF
ECQ-B2273JF Panasonic Electronic Components
ECQB%28F%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.027UF 5% 200VDC RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 200V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 0.027 µF
Size / Dimension: 0.433" L x 0.256" W (11.00mm x 6.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.027UF 5% 200VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 200V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 0.027 µF, Size / Dimension: 0.433" L x 0.256" W (11.00mm x 6.50mm).