ECQ-B2822JF
ECQ-B2822JF Panasonic Electronic Components
ECQB%28F%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 8200PF 5% 200VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 200V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.433" L x 0.177" W (11.00mm x 4.50mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 8200PF 5% 200VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 200V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.433" L x 0.177" W (11.00mm x 4.50mm).