ECQ-E10102KF
ECQ-E10102KF Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm)
на замовлення 865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E10102KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10102KF ECQ-E10102KF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.0010uF 10% MPET L/S=15mm