Продукція > PANASONIC > ECQ-E10102KFB
ECQ-E10102KFB
ECQ-E10102KFB Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.0010uF 10% MPET L/S=10mm
на замовлення 736 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10102KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10102KFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E_PZ_4_ABD0023_ECQE10102KFB_8_WW=1 Description: CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC RADIAL