Продукція > PANASONIC > ECQ-E10103JF
ECQ-E10103JF
ECQ-E10103JF Panasonic
ECQE10103JF
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.010uF 5% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 635 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E10103JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10103JF ECQ-E10103JF Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE10103JF Description: CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm)