Продукція > PANASONIC > ECQ-E10103KF
ECQ-E10103KF
ECQ-E10103KF Panasonic
ABD0000C179-947677.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.010uF 10% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 1162 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E10103KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10103KF ECQ-E10103KF Виробник : Panasonic Industry ABD0000C179.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm)