Продукція > PANASONIC > ECQ-E10103KFB
ECQ-E10103KFB
ECQ-E10103KFB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10103KFB+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.010uF 10% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 719 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10103KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10103KFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10103KFB+8+WW Description: CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC RAD