Продукція > PANASONIC > ECQ-E10104JF
ECQ-E10104JF
ECQ-E10104JF Panasonic
ECQE10104JF
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.10uF 5% MPET L/S=17.5mm
на замовлення 1005 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.827" L x 0.394" W (21.00mm x 10.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E10104JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10104JF Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE10104JF Description: CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.827" L x 0.394" W (21.00mm x 10.00mm)