Продукція > PANASONIC > ECQ-E10104KF
ECQ-E10104KF
ECQ-E10104KF Panasonic
ECQE10104KF
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.10uF 10% MPET L/S=17.5mm
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.827" L x 0.394" W (21.00mm x 10.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10104KF ECQ-E10104KF Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE10104KF Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.827" L x 0.394" W (21.00mm x 10.00mm)