ECQ-E10123KF
ECQ-E10123KF Panasonic Electronic Components
ABD0000C179.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.012UF 10% 1KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 0.012 µF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.012UF 10% 1KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 0.012 µF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E10123KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10123KF ECQ-E10123KF Виробник : Panasonic ABD0000C179.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.012uF 10% MPET L/S=12.5mm