Продукція > PANASONIC > ECQ-E10152KF
ECQ-E10152KF
ECQ-E10152KF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.0015uF 10% MPET L/S=15mm
на замовлення 887 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10152KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10152KF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10152KF+8+WW Description: CAP FILM 1500PF 10% 1KVDC RADIAL