Продукція > PANASONIC > ECQ-E10222KF
ECQ-E10222KF
ECQ-E10222KF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.0022uF 10% MPET L/S=22.5mm
на замовлення 633 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10222KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10222KF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10222KF+8+WW Description: CAP FILM 2200PF 10% 1KVDC RADIAL