Продукція > PANASONIC > ECQ-E10223KE
ECQ-E10223KE
ECQ-E10223KE Panasonic
Panasonic_080420_ECQE(F).pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.022uF 10% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 2661 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10223KE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10223KE Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE(F).pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD