Продукція > PANASONIC > ECQ-E10223RKF
ECQ-E10223RKF
ECQ-E10223RKF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.022uF 10% MPET L/S=7.5mm
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10223RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10223RKF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10223RKF+8+WW Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD