ECQ-E10224KFB
ECQ-E10224KFB Panasonic Electronic Components
ECQE10224KFB
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E10224KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10224KFB ECQ-E10224KFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.22uF 10% MPET L/S=17.5mm