ECQ-E10333RJF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10333RJF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 1KVDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.033uF 5% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10333RJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10333RJF ECQ-E10333RJF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.033uF 5% MPET L/S=7.5mm