ECQ-E10392RKF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10392RKF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3900PF 10% 1KVDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.0039uF 10% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10392RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10392RKF ECQ-E10392RKF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.0039uF 10% MPET L/S=7.5mm