ECQ-E10393JF Panasonic Electronic Components
ABD0000C179.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Capacitance: 0.039 µF
Size / Dimension: 0.827" L x 0.276" W (21.00mm x 7.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Capacitance: 0.039 µF, Size / Dimension: 0.827" L x 0.276" W (21.00mm x 7.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E10393JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10393JF ECQ-E10393JF Виробник : Panasonic ABD0000C179.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.039uF 5% MPET L/S=17.5mm