Продукція > PANASONIC > ECQ-E10472JF
ECQ-E10472JF
ECQ-E10472JF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.0047uF 5% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 874 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10472JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10472JF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10472JF+8+WW Description: CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL