ECQ-E10472RKF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10472RKF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.0047uF 10% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10472RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10472RKF ECQ-E10472RKF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.0047uF 10% MPET L/S=7.5mm