Продукція > PANASONIC > ECQ-E10473KF
ECQ-E10473KF
ECQ-E10473KF Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10473KF+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.047uF 10% MPET L/S=17.5mm
на замовлення 724 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10473KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10473KF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10473KF+8+WW Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD