ECQ-E10562JF Panasonic Electronic Components
ABD0000C179.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 5600 pF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 5600 pF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm).
Інші пропозиції ECQ-E10562JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10562JF ECQ-E10562JF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.0056uF 5% MPET L/S=12.5mm