ECQ-E10563JFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10563JFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.056UF 5% 1KVDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.056uF 5% MPET L/S=12.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10563JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10563JFB ECQ-E10563JFB Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10563JFB+8+WW Film Capacitors 1.0kV 0.056uF 5% MPET L/S=12.5mm