Продукція > PANASONIC > ECQ-E10563RJF
ECQ-E10563RJF
ECQ-E10563RJF Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10563RJF+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.056uF 5% MPET L/S=7.5mm
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 56nF; 1kVDC; 7.5mm; ±5%; 26x9x23.5mm; ECQE, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 56nF, Operating voltage: 1kV DC, Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 7.5mm, Manufacturer series: ECQE, Body dimensions: 26x9x23.5mm, Operating temperature: -40...105°C.
Інші пропозиції ECQ-E10563RJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10563RJF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10563RJF+8+WW Description: CAP FILM 0.056UF 5% 1KVDC RADIAL
товару немає в наявності
ECQE10563RJF ECQE10563RJF Виробник : PANASONIC ECQE6223JF.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 56nF; 1kVDC; 7.5mm; ±5%; 26x9x23.5mm; ECQE
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 56nF
Operating voltage: 1kV DC
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.5mm
Manufacturer series: ECQE
Body dimensions: 26x9x23.5mm
Operating temperature: -40...105°C