ECQ-E10563RKF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10563RKF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.056UF 10% 1KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.056uF 10% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10563RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10563RKF ECQ-E10563RKF Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10563RKF+8+WW Film Capacitors 1.0kV 0.056uF 10% MPET L/S=7.5mm