Продукція > PANASONIC > ECQ-E10682KFB
ECQ-E10682KFB
ECQ-E10682KFB Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.0068uF 10% MPET L/S=10mm
на замовлення 1820 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E10682KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10682KFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10682KFB+8+WW Description: CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL