ECQ-E10683RJF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10683RJF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.068uF 5% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10683RJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10683RJF ECQ-E10683RJF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.068uF 5% MPET L/S=7.5mm