ECQ-E10683RKF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10683RKF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.068UF 10% 1KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.068uF 10% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10683RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10683RKF ECQ-E10683RKF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.068uF 10% MPET L/S=7.5mm