ECQ-E10823JFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE10823JFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.082UF 5% 1KVDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.0kV 0.082uF 5% MPET L/S=12.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10823JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E10823JFB ECQ-E10823JFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.0kV 0.082uF 5% MPET L/S=12.5mm