ECQ-E1105KFA
ECQ-E1105KFA Panasonic Electronic Components
pdfFile270212.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm)
на замовлення 605 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1105KFA ECQ-E1105KFA Виробник : Panasonic pdfFile270212.pdf Film Capacitors 100VDC 1.0uF 10% MPET L/S=10mm