ECQ-E1106JFW
ECQ-E1106JFW Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1106JFW+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10UF 5% 100VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 100VDC 10.0uF 5% MPET L/S=15mm.
Інші пропозиції ECQ-E1106JFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1106JFW ECQ-E1106JFW Виробник : Panasonic Panasonic_ECQ_E4xxxFW-3045567.pdf Film Capacitors 100VDC 10.0uF 5% MPET L/S=15mm