ECQ-E1125JF
ECQ-E1125JF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1125JF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL
на замовлення 716 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 100VDC 1.2uF 5% MPET L/S=15mm.
Інші пропозиції ECQ-E1125JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1125JF ECQ-E1125JF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 1.2uF 5% MPET L/S=15mm