Продукція > PANASONIC > ECQ-E1125JFB
ECQ-E1125JFB
ECQ-E1125JFB Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.2uF 5% MPET L/S=10mm
на замовлення 881 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1125JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1125JFB ECQ-E1125JFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1125JFB+8+WW Description: CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL