Продукція > PANASONIC > ECQ-E1125JFW
ECQ-E1125JFW
ECQ-E1125JFW Panasonic
Panasonic_ECQ_E4xxxFW-3045567.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.2uF 5% MPET L/S=10mm
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1125JFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1125JFW ECQ-E1125JFW Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1125JFW+8+WW Description: CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL