ECQ-E1125KF
ECQ-E1125KF Panasonic Electronic Components
ECQE1125KF
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
на замовлення 1109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.2 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1125KF ECQ-E1125KF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 1.2uF 10% MPET L/S=15mm