Продукція > PANASONIC > ECQ-E1125KFA
ECQ-E1125KFA
ECQ-E1125KFA Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.2uF 10% MPET L/S=15mm
на замовлення 717 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук